Dogrywkę czas zacząć

Z radością mogę napisać: to już, stało się. Projekt o wiele mówiącej nazwie Dogrywka24 został otwarty. Mam nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej, a umieszczane tutaj teksty sprawią Wam wiele frajdy. To dopiero początek.

Tworząc Dogrywkę24 będziemy starali się, aby było to centrum informacji z prawdziwego zdarzenia. Wszystkie potwierdzone informacje – najszybciej, najwygodniej – będziecie mogli przeczytać właśnie tutaj. Ale to nie wszystko. Wraz z informacją, dowiecie się, jakie my, jako e-redakcja lub autor – mamy zdanie na jej temat. Czy to będzie transfer, zmiana trenera albo decyzja o braku licencji dla Ruchu Chorzów, będziecie mogli z nami na ten temat podyskutować i wyrazić swoje zdanie. Podyskutuj na żywo podczas meczu, porozmawiaj o sprawach bieżących, masz do tego odpowiednie miejsce. Chcemy stworzyć społeczność, a do tego potrzebujemy Was.

Zwiększymy obszar działania. Otwieramy się nie na ligę hiszpańską, gdzie popularny jest Messi czy Ronaldo, ale dla przykładu na rozgrywki słowackie, czeskie czy węgierskie, żebyście mieli pogląd na zawodników, którzy bardzo często w ostatnim czasie z tamtych rejonów trafiają do polskiej ligi. Bo to ona u nas będzie najważniejsza.

Kącik trenerski prowadzony przez zawodowego trenera, dział skautingu czy porad bukmacherskich – o tym wszystkim będziesz mógł już niedługo czytać na Dogrywce. Wszystko w jednym miejscu. Tworzone przez zapaleńców. Ludzi, których życie bez futbolu nie ma sensu.

Publicystyczne teksty także znajdą swoje miejsce. Więcej przeczytacie jednak rozmów z ciekawymi ludźmi związanymi z piłką nożną lub samymi piłkarzami, którzy mają coś nam do powiedzenia. Nie boimy się trudnych tematów. Po to będziemy: żeby przekazywać to, czego nie dowiecie się oglądając mecz w telewizji. Postaramy się dla Was o kulisy. Stawiamy sobie cel: przynajmniej jeden, większy wywiad w tygodniu. Będziecie mogli je współtworzyć: powstanie dział, gdzie otrzymacie możliwość zadania pytania osobie, z którą w danym tygodniu postanowimy porozmawiać.

To kilka z wielu pomysłów, które są wprowadzone lub będą systematycznie wprowadzane na Dogrywce. Zostań, bo warto.

Mikołaj Kortus oraz zespół Dogrywka24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi