Hurtowe zakupy w Koronie! Sześciu piłkarzy jednego dnia

W Kielcach jak sprowadzają zawodników, to w pakiecie! Ciężkie wyzwanie przed Gino Lettierim, by zgrać w szybkim czasie całą ekipę, ale wielu z tych piłkarzy przebywało w Koronie od kilku dobrych tygodni. Jednym z takich graczy był Fabian Burdenski, syn nowego właściciela klubu z województwa świętokrzyskiego.

Tak przedstawia nowych graczy oficjalna strona „Złocisto – Krwistych”:

„Zlatan Alomerović ma 26 lat i jest bramkarzem. Przez wiele lat występował w rezerwach słynnej Borussii Dortmund. Ostatnio był zawodnikiem 1.FC Kaiserslautern. Z Koroną podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłuzenia o kolejny rok.

Matthias Hamrol jest 23-letnim golkiperem. Co ciekawe posiada polskie obywatelstwo. W swojej dotychczasowej karierze występował w niższych ligach niemieckich, m.in. w rezerwach FC Koeln i drugiej drużynie Wolfsburga. Bramkarz podpisał z naszym klubem dwuletnią umowę.

Shawn Barry w poprzednim sezonie grał w drużynie FSV Frankfurt 1899, którą prowadził Gino Lettieri. 27-letni Amerykanin gra na pozycji środkowego obrońcy. Z Koroną związał się roczną umową z opcją przedłużenia o rok.

Ivan Jukić ma 21 lat. Chorwat jest ofensywnym pomocnikiem i ostatnio reprezentował barwy RNK Split. Młody zawodnik parafował dwuletnią umowę z opcją przedłużenia o rok.

Fabian Burdenski ma 25 lat i gra jako środkowy pomocnik. Pierwszy epizod w Polsce zaliczył będąc zawodnikiem Wisły Kraków. Ostatnio grał w FSV Frankfurt 1899. Burdenski podpisał z Koroną dwuletni kontrakt.

Michal Gardawski jest skrzydłowym. 26-letni zawodnik poprzedni sezon spędził w Hansie Rostock, a wcześniej był między innymi w MSV Duisburg Viktorii Koeln, VfL Osnabruck, a także drużynach młodzieżowych FC Koeln. Gardawski związał się z naszym zespołem dwuletnią umową.”

Nie zazdrościmy chłopakom zajmującym się stroną Korony, bo napisanie newsa o zakontraktowaniu aż sześciu graczy to rzecz niecodzienna. Tylko czy te transfery pomogą Gino Lettieremu, który od samego początku w Kielcach nie buduje dobrej atmosfery?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *