Vadis odchodzi, Legia się osłabia

Saga z Vadisem dobiegła końca. Zawodnik Legii Warszawa podpisał 3-letni kontrakt z Olimpiakosem Pireus, gdzie trenerem jest znany wszystkim w Polsce Besnik Hasi. Mistrzowie Polski na jego sprzedaży zarobią 2.5 miliona euro plus dodatkowe bonusy.

Jeden z lepszych pomocnik opuszcza Lotto Ekstraklasę. Jak miał formę – był nie do przejścia, chyba, że jedynie przez Jacka Góralskiego z Legii. Trener Nenad Bjelica po przegranym meczu z Legią przyznał, że Ofoe przerasta ligę w Polsce. Zdarzały mu się słabsze mecze, ale to nie stanęło na przeszkodzie, żeby ogłosić go najlepszym zawodnikiem ligi wszechczasów. Cóż, opinie są podzielone, jednak można zgodzić się z tym, że Odjidja w dużym stopniu przyczynił się do mistrzostwa Polski zdobytego przez podopiecznych Jacka Magieri.

Odchodzi po długiej szopce. Nie trenował od czerwca, nie przepracował – ani z Legią, ani z innym zespołem – obozu przygotowawczego, więc jego aktualna dyspozycja pozostaje jedną, wielką niewiadomą. Dla warszawskiego klubu chyba dobrze się stało, że Ofoe odszedł na rok przed wygaśnięciem kontraktu za przyzwoitą sumę. Może teraz w końcu rozpoczną się jakieś ruchy transferowe do klubu, bo jak na razie to Legia się znacznie osłabiła.

Zdjęcie: igol.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi