Stań się częścią naszego zespołu

Ogłaszamy pierwszy nabór do naszego zespołu. Masz wakacje, sporo wolnego czasu i nie wiesz co ze sobą zrobić, a jedyna rzecz, którą lubisz oglądać w telewizji to piłka nożna? Jeśli odpowiedziałeś pozytywnie na chociaż jedno z tych pytań, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spróbować czegoś nowego i rozpocząć przygodę z Dogrywką.

Jesteśmy młodym portalem, który powstał parę tygodni temu, wciąż się rozwijamy i potrzebujemy świeżej krwi, która pomoże nam w dalszym rozwoju. Ty pomożesz nam, my pomożemy Tobie.

Co oferujemy?

  • Z naszej strony zapewniamy zdobycie akredytacji prasowych na mecze Lotto Ekstraklasy czy 1. ligi, a także na spotkania reprezentacji Polski. Możliwość zobaczenia na własne oczy jak przerośnięte ego mają niektórzy piłkarze Lotto Ekstraklasy.
  • Wiszenie nad słuchawką i robienie wywiadów ciągle z tymi samymi pytaniami.
  • Możliwość zdobycia umiejętności w zarządzaniu, bo jak przyjdziesz to i tak wszystko za nas musisz zrobić.
  • Standardowo fatalną atmosferę, tylko Ty możesz ją poprawić.
  • Brak finansowego wynagrodzenia, w końcu pomagamy ci w rozwoju.

Czego wymagamy?

Chęci do pisania i motywacji do rozwoju. Jak masz ciężkie pióro, to my je odciążymy. Wszystko da się poprawić.

Kogo potrzebujemy?

Newsmanów, osób od korekty, speców od social media, grafików, a w szczególności ludzi nie bojących chwycić za telefon i przeprowadzić wywiad z ciekawą osobą. To jest prawdziwe dziennikarstwo, my Cię do niego wprowadzimy. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: kontakt@dogrywka24.pl lub formularz: http://dogrywka24.pl/dolacz-do-nas/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *