Hugo Videmont blisko opuszczenia Wisły

Hugo Videmont odbywa trening z Sandecją Nowy Sącz i wszystko wskazuje na to, że wkrótce definitywnie opuści Wisłę Kraków na rzecz innego małopolskiego klubu.

Przygoda Videmonta z Białą Gwiazdą trwała zaledwie pół roku. Sprowadzony zimą Francuz nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Grał mało, a kiedy już miał okazję zaprezentować się na boisku, trener nie był zadowolony z prezentowanego przezeń poziomu. W pełnym wymiarze czasu rozegrał tylko jedno spotkanie. W lepszych notowaniach nie pomogły mu nawet 3 asysty, które zaliczył w trakcie 264 minut na polskich boiskach. Z początkiem obecnego sezonu piłkarz został poinformowany, że krakowski klub nie wiąże z nim swojej przyszłości. Zawodnik został zesłany do „Klubu Kokosa”, gdzie trenował indywidualnie bez kontaktu z resztą zespołu. Wydaje się, że zarząd drużyny spod Wawelu w końcu dopiął swego i wkrótce pozbędzie się wychowanka Clermont.

Po słabym początku sezonu Sandecja próbuje wzmocnić kadrę. Nie widać w tym jednak przemyślanej strategii. Trudno sądzić, że takie nabytki jak Adu, czy Videmont zmienią beniaminka z outsidera w przynajmniej ligowego średniaka. Jak zwykle wszystko zweryfikuje boisko, jednak opinie w środowisku zapewne się nie zmienią i z taką polityką Nowosądeczanie w dalszym ciągu pozostaną jednym z głównych kandydatów do spadku.

Źródło zdjęcia: wisla.krakow.pl
Źródło informacji: Mateusz Miga, Przegląd Sportowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *