Wielki powrót do Ekstraklasy! Tuszyński piłkarzem Zagłębia

Nowy sezon Zagłębia Lubin zaczyna się jak zawsze. Podopieczni Piotra Stokowca tak jak rok temu wchodzą w nowe rozdanie z przytupem. Od samego początku utrzymują wysokie miejsce w tabeli ligowej, a teraz – dzięki kolejnemu transferowi – jeszcze przyspieszą. Do drużyny ,,Miedziowych” dołącza dobrze znany napastnik, Patryk Tuszyński.

28-latek polskim kibicom pokazał się przede wszystkim w sezonie 2014/15, w którym strzelając 15 bramek pomógł Jagiellonii Białystok zająć 3.miejsce w końcowym rozrachunku. Dobre występy na Podlasiu zaowocowały transferem do tureckiego Rizesporu, w którym występował przez dwa lata. Tam jednak grał bardzo mało i po rozegraniu 33 meczów strzelił jedynie 2 bramki.

Teraz Zagłębie daje mu szansę na odbudowę zatraconych umiejętności. Tuszyński wraca na polską ziemię, by pokazać, co tak naprawdę potrafi. W ekipie z Lubina nie będzie mu jednak łatwo. W linii ataku czekają na niego tacy piłkarze, jak Adam Buksa, Martin Nespor, a przede wszystkim dobrze prezentujący się Jakub Świerczok.

 

Źródło zdjęcia: zaglebie.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi