700 tysięcy euro za byłego piłkarza Lecha

David Holman, były zawodnik Lecha Poznań, został nowym piłkarzem Slovana Bratysława. Słowacki klub zapłacił za pomocnika wysoką kwotę, bo aż 700 tysięcy euro.

– Pozyskaliśmy cennego piłkarza do naszej formacji ofensywnej. David jest kreatywnym oraz inteligentnym piłkarzem, liczymy, że stanie się czołowym playmakerem naszego klubu. Ma świetną technikę, dobre warunki fizyczne, a zwłaszcza pomysł na zagrania podczas meczu. Negocjacje z klubem trwały dość długo, zainteresowane były inne zespoły, ale ostatecznie cieszę się, że podpisaliśmy z nim 4-letni kontrakt. Mam nadzieję, że razem z Ibrahimem Rabiu stworzą bardzo silną parę w środku pola – powiedział na oficjalnej stronie klubu Ivan Kmotrik, wiceprezydent Slovana.

Węgier był w grudniu 2015 wypożyczony do poznańskiego Lecha z Ferencvarosu. „Kolejorz” miał uzgodnioną z klubem klauzulę wykupu, ale z niej nie skorzystał, bo Holman grając w barwach Lecha niczym szczególnie się nie wyróżniał. W sześciu meczach zdobył dwie bramki i to w Pucharze Polski z Olimpią Grudziądz.

Źródło: Slovan Bratysława.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi