Ciekawy przypadek

Mieliście może taką sytuacje, kiedy to wyszliście ze znajomymi na piwo i ty wybrałeś ponoć to najlepsze. Twoi znajomi natomiast zdecydowali się na coś innego. Ostatecznie twój trunek okazał się mniej wyrazisty od tych, które zamówili twoi towarzysze. Cóż, coś takiego (tylko w wydaniu piłkarskim) przeszedł niejako Aron Johannsson.

Zapewne nazwisko Johannsson niewiele wam mówi, ale nie martwcie się, gdyż to nic straconego. Bohater naszego artykułu jest bowiem przeciętnym zawodnikiem, o którym prawdopodobnie już więcej nie usłyszycie. W skrócie, jest to 26-letni napastnik grający na co dzień w Werderze Brema. Aczkolwiek „grający” to za duże słowo, ponieważ od 5 sierpnia 2015 roku (a więc od momentu przyjścia do niemieckiego klubu) rozegrał on zaledwie szesnaście spotkań i na listę strzelców wpisał się zaledwie trzykrotnie. Dlaczego więc o nim piszemy? Otóż ten właśnie Aron przywdziewał niegdyś koszulkę młodzieżowej reprezentacji Islandii do lat 21. Zresztą w tym kraju stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki. Później jednak zdecydował się na grę dla Stanów Zjednoczonych. No i teraz przypomnijcie sobie, drodzy czytelnicy, właśnie ten browar, który ostatecznie okazał się być dość niefortunnym wyborem.

USA po porażce z zamykającym stawkę Trynidadem i Tobago (2:1) pożegnało się dzisiaj z Mistrzostwami Świata w Rosji. Natomiast Islandia, wyprzedzając m.in. Chorwację i Ukrainę, zagwarantowała sobie udział w przyszłorocznym turnieju. Sam zawodnik niewiele sobie z tego robi, szczycąc się krótkim epizodem na Mistrzostwach w Brazylii, kiedy to przez nieco ponad godzinę nieskutecznie próbował zrobić coś w meczu z Ghaną. Od tej chwili jego przygoda zaczynała przyhamowywać. 9 września 2015 roku wszedł jeszcze na 11. minut w meczu towarzyskim z Brazylią i później w kadrze się już nie pojawił. Podobnie, jak to wyjątkowe piwo, które spoczęło w waszym żołądku po raz pierwszy i ostatni.

Źródło zdjęcia: footballstopten.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *