Cześć, dzień dobry

Wreszcie, chciałoby się rzec, wreszcie wracamy do żywych po półrocznej przerwie. Nowy zespół, nowe pomysły, nowi prowadzący, nowy wygląd – praktycznie wszystko nowe, jedynie nazwa ta sama. Projekt Dogrywka24 na nowo uważam za otwarty.

Od ostatnich artykułów minęło już sporo czasu. Nasi czytelnicy doskonale pamiętają realizowane na naszej stronie internetowej cykle wywiadów „Media Sunday” z polskimi dziennikarzami sportowymi – m. in. Michałem Pol, Maciejem Henszelem, Sebastianem Staszewskim czy Adamem Dawidziukiem. Nie brakowało również wtedy rozmów z głównymi aktorami piłkarskiego widowiska. Marcin Brosz, Ireneusz Mamrot, Maciej Dąbrowski, Konstantin Vassiljew, Jarosław Niezgoda, Fedor Cernych czy Federico Chiesa i wielu innych – wszyscy dzielili się swoimi historiami, anegdotami, ciekawostkami czy nawet świeżymi informacjami z szatni na pierwszej wersji Dogrywki. Nie było dnia bez wywiadu. I to nas zabiło.

Coś pękło, coś się wypaliło – a dla niektórych konieczna była zmiana otoczenia. Z tego miejsca gorąco pozdrawiam Jana Mazurka i Krystiana Juźwiaka, którzy realizowali u nas świetne materiały i realizują je dalej na innych portalach piłkarskich. Dziękuję wam za tamten okres, bez was nie byłoby Dogrywki. Strasznie lubię wspominać, jednak nie można żyć wspomnieniami. Trzeba myśleć o tym, co jest teraz i będzie za parę dni. A zapewniam, że będzie się działo.

Co tydzień będziecie mogli przeczytać teksty prosto z Anfield Road od niezawodnego, kontrowersyjnego Krzyśka Perchała. Dla fanów Czerwonych Diabłów – Sebastian Jastrzębski. Z zawsze gorącej Hiszpanii świeże analizy i przemyślenia słać będą Wiktor Zając, Igor Wójtowicz i Robert Bońkowski. Bałkany? Kamil Gronowski. Chorwacja? Piotr Mogielski. Włochy? Olek Bernard i nasze odkrycie młodszego pokolenia, Ziemowit Dziopa. Każdy znajdzie swojego ulubionego autora.

Doskonale opakowaną mamy nie tylko najlepszą, niepowtarzalną i często irytującą (za co wszyscy ją kochamy) ligę na świecie – Lotto Ekstraklasę, ale również reprezentację Polski czy niższe poziomy rozgrywek. Prosto z Twittera przemyślenia od: Sympatycznego Żabola i Filipa Modrzejewskiego. Z biura prasowego Wisły Kraków – Krzysztof Pulak. Z biura Warty Poznań – Łukasz Rabiega. Z Lubina – Grzegorz Bielski, z Białegostoku – Marcin Łychowid, z Poznania – Wiktoria Łabędzka, z Wrocławia – Bruno Schulzz, z Katowic – Marcin Wieczorek i Michał Wielgosz. Prosto z kuchni Dogrywki – Paweł Pudeuko. Nad otoczką graficzną czuwa Grzegorz Józefczak. Cały zespół dokładnie poznacie w tej zakładce.

Oczkiem w głowie jest dział skautingu. Jak wspominał już w artykule Maciej Sikorski, wyszukujemy młodych piłkarzy z Polski i Europy, oglądamy, analizujemy, opisujemy i tworzymy wielką bazę danych talentów. O tym projekcie więcej już wkrótce.

Mamy w głowach wiele pomysłów o których usłyszycie już wkrótce. Liczę na mile spędzony czas, a dla najaktywniejszych komentatorów co miesiąc przewidziane są piłkarskie książki. Nie zabieram wam dłużej czasu. Odwiedzajcie nas, do usłyszenia w komentarzach i w dziale dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi