Dlaczego na Dogrywkę24 warto zaglądać codziennie?

Jeśli wciąż zastanawiacie się, czy będzie warto odwiedzać Dogrywkę24 każdego dnia, mamy dla was trochę powodów, ze względu na które może to być opłacalne!

1. Ciekawi autorzy – w naszej ekipie swoje miejsce znalazło sporo osób, które często dzieliły się swoimi ciekawymi przemyśleniami, jednak nie mieli do tej pory możliwości ich publikowania w dłuższej formie. Na szczęście w końcu to się zmieniło!

2. Oryginalne materiały – nie znajdziecie u nas tekstów powielanych na zasadzie „kopiuj-wklej”, powstających na podstawie komunikatów prasowych. Wszystkie publikacje są tworzone od podstaw przez członków zespołu, tak aby znalazły się w nich ciekawe i dodatkowe informacje.

3. Możliwość dyskusji – nikt u nas nie może publikować anonimowo. W razie jakichś wątpliwości bądź zwyczajnie chęci wymienienia zdań z autorem, nie będzie żadnego problemu. Co więcej – nawet do tego zachęcamy!

4. Kibice różnych drużyn – udało nam się zebrać zespół złożony z mieszkańców wielu miast, sympatyzujących z różnymi klubami. Zależało nam na tym, aby zachować różnorodność w tej materii. A co najważniejsze – udało się to!

5. Nie tylko Polska – chociaż główną tematyką strony jest rodzima Ekstraklasa, nie zawężamy się tylko do jej ram. Także fani zagranicznych lig znajdą tutaj coś dla siebie.

6. Szczerość – u nas nikt nie próbuje udawać niezależności i na pokaz odcinać się od swoich korzeni. Punkt widzenia autora zależy od jego osobistego podejścia. Na szczęście ze względu na rozmiar ekipy, żaden klub nie będzie pokrzywdzony.

7. Różnorodna tematyka – zależy nam na przedstawieniu piłki nożnej z wielu stron. Nie ograniczamy się jedynie do newsów i przedstawiania opinii na bieżące tematy. Istotne są dla nas również takie dziedziny jak między innymi: statystyka, scouting, czy historia futbolu.

8. Szansa dla Ciebie – masz inne zdanie na dany temat? Sądzisz, że prawda stoi w innym miejscu? U nas nie tylko masz okazję podyskutować z autorem, ale również samemu coś napisać! Kto wie, może to właśnie któryś z naszych artykułów zainspiruje Cię do stworzenia publikacji, która później pojawi się na łamach Dogrywki24, a Tobie pozwoli znaleźć nową pasję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi