#MachajTips – typy bukmacherskie

Zapraszamy na pierwszy z odcinków „Machaj Tips”, które pojawiać będą się w każdy czwartek. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, życzymy wysokich wygranych!

Lech jest bardzo skuteczny w meczach rozgrywanych na własnym obiekcie, gdzie przeważnie zdobywa komplet punktów i prezentuje się o wiele lepiej niż w meczach rozgrywanych na wyjeździe. Nie zdarzyło się jeszcze, żeby Lechia wygrała mecz z Lechem rozgrywany w Poznaniu. Po zmianie trenera, w Gdańsku gra jak na razie nie uległa większej poprawie i dlatego to Lech jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa.

Jagiellonia nadal lideruje naszej Ekstraklasie, ale w ostatniej kolejce zaznała dosyć dotkliwej porażki z Lechem w Poznaniu i tak naprawdę trudno jednoznacznie ocenić ich obecną dyspozycję. Arka w poprzedniej kolejce pokonała pewnie u siebie Bruk-Bet, natomiast w trzech dotychczasowych meczach wyjazdowych rozegranych wiosną, Arka zdobyła zaledwie jeden punkt. Jaga gra u siebie i każdy inny wynik niż zwycięstwo, byłby dla kibiców białostocczan wielkim rozczarowaniem.

Hit kolejki na zakończenie 28 serii gier. Zmierzą się w nim zespoły, które w poprzedniej kolejce odniosły wyraźne zwycięstwa i raczej nie powinniśmy się martwić o ich formę przed niedzielnym spotkaniem. Wisła nie zawsze jest dla Legii „wygodnym” przeciwnikiem, ale jeśli warszawianie chcą dotrzymać kroku w tabeli Jagiellonii, to zwycięstwo w tym meczu jest ich obowiązkiem.

Autor: Patryk Machaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *