Dogrywka24 ląduje na YouTube!

Wszyscy wiemy, że nic nie przebije słowa pisanego. Jednak czasem warto oderwać się od tekstu, aby coś zobaczyć oraz posłuchać. Właśnie dlatego uruchamiamy kanał Dogrywki24 w serwisie YouTube.

Materiały wideo to kolejny obszar na którym chcemy zaoferować naszym fanom interesujące materiały. Zestawienia ciekawostek, analizy, czy bardziej luźne rozmowy o piłce klubowej jak i reprezentacyjnej. To wszystko już wkrótce będziecie mogli znaleźć na naszym kanale! Nie oznacza to jednak, iż przerzucamy tam swoje siły, a teksty idą w zapomnienie! Jest to dodatkowa gałąź, która powoli wyrasta z naszego konaru, a materiały w formie pisemnej w dalszym ciągu będą dla nas istotną częścią. Wciąż znajdziecie tu ostre felietony, czy spojrzenia na sytuację i mecze swoich ulubionych drużyn. Nie zamierzamy również poprzestawać na rozwoju merytorycznej części portalu. Przy okazji zachęcamy wszystkich do zapoznania się z niedawno uruchomionym kącikiem trenerskim, gdzie osoby na co dzień zajmujące się pracą z piłkarzami opowiadają o swoim fachu pozwalając spojrzeć na futbol od drugiej strony, oraz udzielają ciekawych lekcji tym, którym marzy się zarówno kariera sportowca jak i osoby zajmującej się przygotowaniem zawodowca do wykonywanych obowiązków.

W międzyczasie kusimy jednak do śledzenia naszej nowej drogi przekazywania informacji i na zachętę prezentujemy pierwszy film, czyli ciekawostki o pierwszym rywalu naszej reprezentacji na Mistrzostwach Świata, czyli Senegalu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi