Zespół

Admin

Kto przygotowuje Dogrywkę? Poznaj nas.

Redakcja:

Mikołaj Kortus – Kibic. Po prostu kibic.

Sebastian Jastrzębski – Zakochany w czerwonej części Manchesteru. Kocham futbol. W przerwie między meczami uzależniony od kawy.

Jan Mazurek – Dziennikarz dwadzieścia cztery godziny na dobę z przerwami na szkołę. Pracujący bez wytchnienia. Bez wstrętu do długich materiałów. Pasjonat wywiadów i reportaży.

Krzysztof Pulak – Humanista w ciele ścisłowca. Fan dobrej muzyki, ciekawych podróży. Entuzjasta wywiadów i wszelakiej maści rankingów oraz statystyk. Hobbistycznie teatr.

Łukasz Rabiega – Niepoprawnie polityczny śmieszek. Stojący zawsze po stronie kibiców, nie troglodytów. Lubiący dobre piwo w akompaniamencie od Wodeckiego przez Trubadurów do Quebonafide.

Krystian Juźwiak – Jak Cariocas na fawelach słysząc krzyki z Maracany. Biegnę aż mi dech zapiera przez orliki i tartany.

Łukasz Mackiewicz – Katolik i dumny Polak lubiący dobre piwo. Anglista romansujący z historią Polski ubiegłego wieku. Eminem i poezja śpiewana. Podróże. Konie. Natura. Piłka.

Kuba Jerzyna – Fan futbolu od najmłodszych lat. Wierny kibic Czerwonych diabłów. Ponadto miłośnik dobrego polskiego rocka.

 

Współpraca:

Emil Kot

Łukasz Pazuła – Piłkę nożną pokochał jako dziecko. Najpierw ganiał za futbolówką na podwórku, później wieczorami podziwiał swoich piłkarskich idoli w telewizorze. Futbol nie jest tylko pasją, stał się całym życiem. Dlatego cieszy się, że może śledzić jej historię na bieżąco, uczestniczyć w niej, a czasem zdawać relacje z niektórych wydarzeń.

Maciej Sikorski

Patryk Kajderowicz