Zespół

Kto przygotowuje Dogrywkę? Poznaj nas.

Mikołaj Kortus – Prezes, manager, trener, student w jednym. Zachwycam się polskim futbolem, choć nie ukrywam, że czasem lubię oderwać się od rzecywistości i obejrzeć prawdziwą piłkę w Champions League. Żaden dziennikarz, po prostu kibic.

Jakub Adamski – Czasem obejrzę Bundesligę albo Serie A, ale prawdziwe emocje czuję tylko przy ekstraklasie. Na łamach portalu nie zapieję z zachwytu nad nowym transferem z 5. ligi mołdawskiej, niezależnie od sprowadzającego klubu i nawet za porcję świeżego bigosu!

Mateusz Sobiecki – Serce bije dla ekstraklasy, choć nie ukrywam, że zdarza mi się przyciąć komara podczas niektórych „hitów”. Zdarza mi się także „walić w joystick i oglądać jak inni „marnują swoje życie” przed komputerem.

Wiktoria Łabędzka – Humanistka. Miłośniczka dobrej muzyki i meczyków ekstraklasy przy dobrym „soczku”, ale przede wszystkim studentka dziennikarstwa. Nie ograniczam się tylko do piłki, bo sport to moja druga miłość. Grafik 2d amator, pasjonatka fotografii. Unikam zbędnej dyskusji na temat polityki, choć jest to trudne patrząc na to, że studiuję na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa.

Grzegorz Bielski – Od małego kibic Zagłębia Lubin. Redaktor serwisu mkszaglebie.pl. Oglądam głównie futbol na rodzimym podwórku. Od CLJ, przez III ligę, aż do ekstraklasy.

Łukasz Rabiega – Zupełnie poważnie niepoważny. Praktyka zdobywana w biurze prasowym Lecha i Warty. Próbuje studiować dziennikarstwo na UAM, nawet z pozytywnym skutkiem.

Krzysiek Perchał – Kontrowersyjny to zbyt wiele powiedziane, po prostu szczery. Nie boję się własnych przemyśleń. Niespełna dwudziestotrzyletni fan Liverpoolu i mocniejszego brzmienia.

Sebastian Jastrzębski – Zakochany w czerwonej części Manchesteru i dryblingach George’a Besta. Nigdy nie odmówię gry w piłkę, kawy, poniedziałkowego Stoke-WBA i dobrego rapu w słuchawkach. Jakimś cudem studiuję na Wydziale Fizyki. Jestem zawodnikiem IKP Olimpia Poznań.

Wiktor Zając – Fan królewskich i sympatyk Manchesteru United działający w halamadrid.pl. Największy fan Mateo Kovacicia w tych stronach Europy. Poza piłką uwielbiam światy fantasy. Interesuję się także projektowaniem.

Grzegorz Józefczak – Grafik komputerowy, prywatnie kibic Kolejorza, a na co dzień student. Głównie rodzima ekstraklasa, czytam jednak także o ligach zagranicznych. Lubię pokopać na boisku w wolnych chwilach lub pobiegać.

Sympatyczny Żabol – Kibic Górnika Zabrze. Nie toleruje smrodu i gliwickiego drobiu. Kopał w polskiej Serie A i wydaje mu się, że coś tam o piłce wie. Zbanowany przez 3/4 kibiców Legii na Twitterze. Poczucie humoru zostawił na przystanku autobusowym upadłego PKS.

Piotr Mogielski – Rodzinne wakacje sprawiły, że zainteresowałem się chorwackim futbolem, szczególnie Dinamo Zagrzeb. Najpierw śledzenie wyników na telegazecie, później baczne oglądanie meczów. Miłość do Tottiego i Raula zarobiła ze mnie sympatyka Romy i Realu. Od kilku lat śledzę również NHL, a przez geniusz Hardena i Derozana od tego roku również NBA. Śmieszek.

Mateusz Rzepecki – Pasjonat futbolu zakochany w ekstraklasie, niestety bez wzajemności. Jeden z 38 milionów trenerów, którzy mieszkają w Polsce. Student dziennikarstwa i „rapowa głowa”, która lubi umilić sobie mecz złocistym trunkiem. W skrócie: statystyki, ciekawostki, własne spojrzenie na piłkę i otaczający ją świat.

Krzysztof Pulak – Włamywałem się przez ogrodzenie na stadion Zagłębia i dostawałem petardą w Gdańsku, a to wszystko jako dziennikarz. W biurze prasowym Białej Gwiazdy jeszcze od czasów Tele-Foniki, mimo to obiektywnie zainteresowany całą ekstraklasą i nie tylko.

Filip Modrzejewski – Blisko 20-letni student na WSB Poznań. Urodzony optymista i pasjonat futbolu oraz tenisa. Głównie klimaty polskie i chorwackie, lecz wielka piłka również nie jest mi obca. Nie gryzę się w język i często płynę pod prąd.

Piotr Lachowski – Półgitarzysta i parapiłkarz. Samozwańczy poeta oraz ekspert w każdej dziedzinie. Nie dziennikarz, ledwo student dziennikarstwa. #TeamZarzeczny

Maciej Sikorski – Spoglądający zimnym, analitycznym wzrokiem amator scoutingu. Od najmłodszych lat wyposażony w zeszyt ze statystykami. Wielki fan Blaugrany i gdańskiej Lechii. Zawodowo od lat spełnia się w handlu, licząc, że któregoś dnia połączy pasję z pracą.

Paweł Pudeuko – Zakochany w ekstraklasie. Przyrządzam ją saute, okraszam panierką z czarnego humoru i duszę na mocnym ogniu w oparach apsurdu. Smacznego.

Bruno Schulzz – Gruby, leniwy nudziarz. Zblazowany i budzący irytację. Studiuje trzy kierunki, ale najchętniej, gdyby tylko mógł, całymi dniami leżałby w łóżku, jadł słodycze i drapał się po brzuchu.

Kamil Gronowski – Futbolowy słowianofil, który nad wszystko kocha kopanie w wydaniu holenderskim. Manager zespołów metalowych, były redaktor igol.pl i eredivisie.pl. Against modern football.

Aleksander Bernard – Maniak z zaszczepioną miłością do piłki nożnej oraz Formuły 1. Fan włoskiego futbolu i regularny obserwator. O piłce na Półwyspie Apenińskim wie dużo więcej, aniżeli typowy Kowalski. Felietonista i autor bloga o włoskim futbolu.

Robert Bońkowski – Madridista, sympatyk Jagiellonii Białystok, komentator radiowy portalu Jagiellonia.net, przyszły socjolog, szczęśliwy człowiek z większym lub mniejszym doświadczeniem w mediach sportowych. Uraczy was swoimi felietonami oraz wywiadami. Nie śledzikuje, bo pochodzi z Warmii i Mazur. Po prostu mówcie mi Robert.

Michał Wielgosz – Zawsze dążacy do perfekcji licealista z Katowic. Fascynuje mnie niemiecki futbol. Zaciekawiony mediami i marketingiem sportowym. Przyszły prawnik. Nie potrafię odmówić sobie pysznej kawy.

Igor Wójtowicz – Mistrzowskie wzmocnienie Dogrywki. Fakt, nie opinia. Mistrz Polski Juniorów Młodszych 2007 ze Stalą Mielec. Sportowy optymista, widzący szklankę do połowy pełną, przeciwnik szufladkowania zawodników i pochopnego wyciągania wniosków.

Ziemowit Dziopa – 14-letni fan włoskiej i angielskiej piłki, obserwator Lotto Ekstraklasy. Poza tym fan czarnego sportu. Obserwuję polskich kopaczy występujących poza granicami naszego państwa. Nie, nie tylko Lewandowskiego. Uzależniony od Football Managera i DSJ.

Marcin Łychowid – Jagiellończyk, Białostoczanin z wyboru, pochodzący z Mazur pasjonat piłki nożnej, rapu i dobrego kina. Były redaktor portalu studenckiego Młody Wschód, urodzony socjolog i dziennikarz sportowy. Nie raz zaskoczy Was swoimi kontrowersyjnymi opiniami i celnymi ripostami. Felietonista, sympatyk Premier League, creme de la creme białostockiego dziennikarstwa sportowego.

Marcin Wieczorek – Pochodzący ze Śląska. Entuzjasta polskiej piłki klubowej. W wolnych chwilach spędza czas przy Football Managerze. Prywatnie kibic zabrzańskiego Górnika i sympatyk Chelsea.

#TeamDogrywka

 

Przejdź do paska narzędzi